hapiky

Existuje několik druhů lží. Do které kategorie spadá Putin?

Nejlepší odpověď
Rokio

Sociopatický lhář

Podle mě je prezident Putin lhářem a také sociopatem. Jedná se tedy o sociopatické­ho lháře.

Další odpovědi
paul1

Patologický lhář

Lgee

Účelový lhář

Sociopat = narcista

Lady Daysi

Patologický lhář

_Bůh_

Účelový lhář

Diktátor, který posílá lidi na smrt. Ví, že prohrál. Už se jen chce zapsat do historie.

led

Jiný lhář

Politik nemusí klamať, stačí, keď účelovo zamlčí časť pravdy. V tom spočíva tajomstvo diplomacie.
Putin je politik a tak rovnako ako všetci politici, okrem pravdy, niektoré informácie buď zamlčuje, alebo podáva účelovo neúplné.

PS. Môžete menovať politika, ktorý hovorí len pravdu a nikdy nezamlčal, to znamená neskreslil časť pravdy? Taký politik nejestvuje!

hapiky

Lhaní není žádné tajemství diplomacie, bože…

hapiky

Led: Zase obhajujete neobhajitelné. Putin byl a stále je usvědčován ze lži,
Musím se smát, jak obratně odrážíte pravdu. ( Môžete menovať politika, ktorý hovorí len pravdu a nikdy nezamlčal, to znamená neskreslil časť pravdy?)

led

hapiky, ste vďačný objekt pre politikov. Viem o čom je politika na rozdiel od vás, ktorého otázky vychádzajú len z účelových mediálnych príspevkov.
Môžete menovať politika, ktorý hovorí len pravdu a nikdy nezamlčal, to znamená neskreslil časť pravdy?

hapiky

Tady vůbec nejde o „Môžete menovať politika, ktorý hovorí len pravdu a nikdy nezamlčal, to znamená neskreslil časť pravdy?“ Tady jde konkrétně o Putina a jeho lži.