Tojsemzasejá

Existuje někdo takový, kdo podle mého povídání dokáže napsat knihu?

Já bych chtěla tu knihu tak nějak pro sebe… Takže bych právě chtěla zjistit,na kolik by mě taková „spisovatelka“ která to ze mě dá dohromady vyšla…

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, takových lidí je celá řada, kteří ti napíší knihu o všem co budeš chtít. Musíš mít jen dostatek peněz, abys takového člověka mohl zaplatit. A pokud budeš chtít i něco vydělat tak ještě dost dalších peněz, abys knihu mohl vydat. Potom už zbývá jen prodat a jsi v balíku.

Další odpovědi
led

Dôležitý je príbeh a inšpirácia. Ak spisovateľa zaujme príbeh, dokáže z toho vytvoriť aj Vojnu a mier, alebo Príbehy 1000 a jedna noc. Prirodzene nespraví to zo dňa na deň.
Napísať jednoduchý príbeh vo forme poviedky dokáže skoro každý, kto vie písať a vytvoriť štruktúru poviedky. O kvalite nehovorím.

Drap „takových lidí je celá řada, kteří ti napíší knihu o všem co budeš chtít.“,
k tomuto by sa skutočný spisovateľ neznížil, na to je iná kategória ľudí, čeština na to pozná výraz: „pisálek“

zjentek

Ad Drap: To chci taky!