petruse369

Existuje někdo, kdo se těší do školy tak jako já?

Bez ironie, už po dvanácté se tam těším jak poprvé :))

Nejlepší odpověď
quentos

taky se těším do školy, ale jako učitel :{)>
ještě jako student jsem se tam těšíval ale taky. Na gymnáziu jsem byl s tímto přístupem tradičně jediný ze třídy. Tuhle se jedna učitelka po prázdninách ptala, zda se někdo z nás do školy těšil. Byl jsem s rukou nahoře zcela osamocen… dva měsíce byly tak akorát, mou oblíbenou hláškou vůči tehdejším spolužíákům, kterou jsem je dráždil, bývala „už mě ty prázdniny začínaly štvát…“

Další odpovědi
mosoj

Já ti to věřím a přeji mnoho úspěchů !!!

marci1

Většina z nás se po dvou měsících těšila zase do školy ! Na kamarády a že bude zase legrace ! 🙂

Kako

Jáááááááá! Jdu tam po deváté a jsem úplně normální :)

Ozzy21

Já se taky upřímně těším :)) Škola mě baví víc než sedět u počítače :)) Jsem v dobrém kolektivu a to je největší plus :))

klob1

Já jak kdy,ale to už ty časíčky jsou dávno pryč..záleželo i na učiteli ..a věřte,že těch zážitků,by nebyl jen román..to co já zažil,tak to by tomu nikdo moc envěřil,tak jako já,když v začátku hned přijela natočit TV Nova,během pár minut!co je možné ve škole zažít..jako ,když hoří škola a při tom si venku sněží,protože bylo 13.února středa a měla s epsát písemka,a my byli tak šikovní,že jsme pana super učitele ukecali,že budeme psát až druhou hodinu..no a?nepsali,když se valil ten dým za tím učitelem..jenže pak v tom chladnu se učit?dejte pokoj samý smrad a vlhko..a ještě další,písemka z Ekonomiky,ú­četnictví,prá­va,marketingu,do­padla skvěle u všech ,jenže ty písemky oznámkované shořeli a i známky,takže byli od oka na vysvědčení,jinak to sedělo,tak jak kdo na to měl.A milí dva učitelé ještě do toho požáru,prý hodili hasící bombu,když zjistili,že to prý neuhasí..asi měli tu školu nějak moc rádi…jinak třeba o praxi s mistry..jednomu přerazím velký pilník a to má postava je spíš hubená a druhý mistr vypráví,jak internátní pěstují v OEZ kačeny..???a co já?se divím,že ano..ostatní do mě strkají ať se nedivím.a jsem ticho..tak místo jistících prvků se začal výrobce zabývat chovem kačen?.Nebo na základní základní měla učitelka ze mě na Dějepis šoky,řekla mamce,že sjem an tom špatně,já byl nemocný tak jsem chyběl na důležitou písemku,která měla být na pololetí,nebo jak je první rodičák..oni totiž většina spolužáků nešla an tu hodinu,tak dala všem tu enjhorší známku,kdo nebyl zrovna ve třídě,tak sjem to slíznul..a po rodičáku jsem to slízl..já se pak učil i dopředu.dějiny..a hlásil se na vše,zkoušení,psaní písemek krátkých dlouhých ostatní spolužáci s tím každou hodinu počítali,že budu chtít já..byla ze mě velmi nešťastná, protože jsem i při tom studoval různou literu,takže jsem ji napovídala dával zabrat i.!!.Jinak o velkých předstávkách nám hráli dva učitlé na chodbě na schodišti velkém a pěkně zpívali toho ze školy je..tak pak se těšit nebo ne,že?

Hammy

Rozhodně se tam netěším. Co bych udělal jen abych měl ještě aspoň ten měsíc prázdnin.