Majda111111

Existuje nějaký zvířecí parfém, sprchový gel a jak naučit morče a králíčka na záchod?

Moji rodi če michcou moje mazlíky dát do sklepa ale já bych pro ně chtěla udělat ně jakou ohrádku v mém pokoji a oni by mi to možná i dovolili ale vadí jim že smrdí vím že je i záchod ale nevím jak je to naučit jestli víte prosím napište budu ráda ale k tomu parfému když existují nějaké gely tak proč ne parfém jo a jestli víte o nějakém sprchovém gelu pro králíčky a morčátka tak mi taky napište tak konečně k tomu parfému bojím se aby je o nedráždilo či nedostali alergii jestli víte jestli máte zkušenost a nebo jestli jste na něco jen tak náhodou narazili tak prosím napište budu moc ráda a ještě bych chtěla říct podívejte se na ty videa co jsou tady pořádně

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-kde-sehnat-tuhle-oradku

nemyslím ten koš :D ale i tak díky jste hodí že se na to podíváte a poradíte
Naschledanou :D

Nejlepší odpověď
gecco

Třeba tady – http://www.kra­lici.cz/pages­.asp?f=kraliciwc – si přečti něco o naučení králíka na „záchod“ (pro morče to platí podobně).
___
Ale – proboha – jsou to živá zvířata, páchnou zcela přirozeně!!
Než abys je trápila nějakými parvémiky a voňavkami, raději řekni mámě, ať ti mazlíky udělá v neděli k obědu – aspoň si uvědomíš, jak jsi nevzdělaná a nezodpovědná, když sis nakoupila živé tvory a nejsi ochotna jim nabídnou slušné životní prostředí!!!
😛
A nakup si plyšáky a ty si ´nasmraď´ čím je libo…
😁
Doplňuji:
A – mimochodem – dej tuhle svou otázku přečíst rodičům, třeba jim dojde, že své dceři koupili živého tvora, který má nějaké potřeby a vlastnosti (třeba i kálí – a na nočník jej nenaučíš) a který, pokud jeho potřeby nejsou uspokojeny, trpí.
Např. králík se NESMÍ koupat (ani v čisté vodě, ne tak ještě ´sprchovým gelem´) a maz, který jeho kůže produkuje (a tobě či tvým rodičům páchne) slouží k tomu, aby měl zdravou kůži a srst!!!
:-O

Další odpovědi
anonym

http://aukro.cz/oh­radka-klec-pro-hlodavce-zelvu-akce-i4746100264.html
http://www.zvireci-potreby.cz/1248,nob­by-ohradka-vybeh-pro-hlodavce-%28kod-81088%29.html
emefej ti dal odkaz na „voňavky“, gecco zas o tom, jak naučit králíčka na záchod, já ti posílám ty odhádky, ale zdá se mi, je to podobné fochům z lednice, mě napadlo obejít si někde na skládce ty lednice a když poprosíš toho otvor zatvor, co tam na tý skládce, nebo vlastně sběrným dvoře, pracuje a dáš mu do kapsy pajdu, tak si to tam můžeš nějak dát dokupy, nějak to zrátovat dohromady, …snad teda. Já nevim, to je jenom takový nápad, co mi proběhl, jak jsem ty ohrádky tam viděla.
Jinak, měli jsme jako děti křečka Oskara a ten chodil na záchod do zavařovací sklenice, co mu tam ležela, nj, ale to není králík 🙂

Emefej

Něco jsem našel tady: http://obchod­.kralici.cz/Se­arch.aspx?f=men­forsan