Endeschluss

Existuje nějaký způsob jak na mateřské desce Gigabyte GA-M61PME-S2 zprovoznit win 7?

Nejlepší odpověď
Bedy

Podle mého názoru by neměl být problém – základní ovladače si najde sám. Co mohu garantovat, tak je podpora grafické karty – mám též základní desku s nVidii 6100 a čipem nForce 430 a Windows 7 tam jede bez problému.
Ovaladače pro síť by si měl Windows najít sám a ovladače ke zvukové kartě najdete na http://www.gi­gabyte.cz/pro­ducts/page/mb/ga-m61pme-s2_2x/download/

Nebo v čem je problém?

Další odpovědi
Emefej

Pokud je doplněna dostatkem paměti a odpovídajícím diskem, tak by neměl být s instalací win7 problém.