Existuje nějaký webový plánovač tras?

Mám na mysli něco, co najde trasu od nás až do Asie. Prostě trasu po celém světě. Neuspěl jsem ani s Google maps, ani s via michelin.

Odpovědi
LejdyTerr

Na seznamu je dobrý plánovač tras

Zdroj: www.mapy.cz/#mm=ZP@x­=130252800@y=135135232@z­=5

petr83

nekde jsem četl, že s asii je problém, nikdo pro ni planovače nedělá protože tam prý není uplně bezpečné cestovat autem. jinak zkuste www.cz.map24.com a nebo ve zdrojích je odkaz na članek hospodářských novin a planovačích, na konci máte několik adres tak je vyzkoušejte

Zdroj: http://hn.ihned­.cz/1-10022630-14247720-500000_d-49

Carolin

Ani já nedám dopustit na mapy.cz

Dandi

routeplanner od Škoda auto je velice povedený. S největší pravděpodobností by však velice dobře posloužil i google se svýma mapama

miney777

my taky nedáme dopustit na „seznamácký“ mapy…

Zdroj: www.seznam.cz

pepee32

určitě

Zdroj: www.mapy.cz