bolak

Existuje nějaký udělátko, který by mi při focení z mobilu do té fotky nějak zaznamenalo GPS polohu, kde jsem to fotil?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano, v nastavení je zda chceš zapsat i polohu. Sice to není ve fotce, ale pak při rozkliknutí vlastností fotky ta poloha zaznamenaná je.
Má to však i své nevýhody. Pokud fotku někomu pošleš, ví, kde jsi byl.

Další odpovědi
Emefej

Přímo do fotky to asi nejde, do EXIFu se to ukládá zcela běžně.

talka

Jde to, ale dře to – synchronizace trvá dost dlouho.

Funna

z Raibekovy odpovědi to není zcela zřejmé, tak jen doplňuji…v nas­tavení fotoaparátu → označení z GPS…