Kulpix

Existuje nějaký trik na to, jak pěkně ořezat tesařskou tužku?

Nejlepší odpověď
Danina65

Ostrý nůž a 45(kde mám na mobilu stupně?)

Další odpovědi
Drap

Ano. Ostrý nůž a troška šikovnosti

independent

Obrousit na brusce, do hranata.

Remove_Kebab

Pokud je po ruce, tak ostrým širším dlátem sjet do špičky, jednou z každé strany, chce to cvik, ale je to rychlé a jednoduché, navíc ostří dláta se postará čistý a rovný řez bez záseků, k tomu ještě vznikne poměrně ostrá špička, kterou se např. ulamovacím nožem dosahuje za delší dobu (ostří pruží).