Boy 13

Existuje nějaký tento škodlivý program ?

Existuje nějaký virus, nebo škodlivý program, který by bez mého vědomí měnil velikost fotek a videí a v nejhorším případě je rovnou vymazával, aniž bych o tom věděl ? Moc děkuju, mám strach o své fotky a videa.

Odpovědi
Vit Kouba

Je zde pro tebe jednoduché řešení zálohuj si vše na externím disku ceny externích disků jsou malé

Zdroj: https://www.al­za.cz/wd-elements-desktop-8tb-d5455729.htm

elkon

Zabezpeč si počítač, nelez na pochybné stránky a pak nemusíš mít strach.
Pořiď si externí disk a tam ukládej vše, co potřebuješ. Disk můžeš pak po uložení souborů odpojit (ale nemusíš) a připojit znovu podle potřeby.

Boy 13

Děkuju za Vaše rady, budu zálohovat. Akorát když zálohuju pouze ty fotky a videa, tak nedostane se do externího disku něco navíc nežádoucího, nějaký škodlivý programy, viry ? Díky moc.

Dochy

nedstane se tam nic, co už bys neměl na počítači. A dokud bude disk někde v šuplíku, bezpečně odpojený od PC, ani případné zvířátko na disku Ti s daty nemůže nic udělat.