Michal Kole

Existuje nějaký táborový „kotlík“ na jiný způsob „tepla“ než oheň pod něj, třeba elektriku?

ve stanu asi elektrika není to je jasné, ale třeba kdyby si někdo chtěl vařit v kotlíku na balkóně/na terase rodinného domku tak tam jde přitáhnout prodlužovačku.

Nejlepší odpověď
www

Příslušně dlouhou prodlužku dotáhneš na balkon, terasu i zahradu.
Dalším zdrojem je třeba malá plynová bomba s vybavením.
Doplňuji:
Nebo přenosný gril na pevná paliva 😉.

Další odpovědi
Sůwa

Často se používá malý propan-butanový vařič, v dešti se stejně nedá rozdělat oheň. Na terase by se mi „tábořit“ nelíbilo.

venkovan

Sluneční vařič. Ale mám pocit, že se sežene v Německu – u nás jsem ho jen viděl v provozu, když si děti na náměstí jednoho města prostřednictví tohoto vařiče ohřívaly párky.