Pájo

Existuje nějaký sprej (nátěr/repair kit) na opravu odprýsknutého smaltu u sporákové trouby (v ČERNÉ barvě)?

Poškození smaltu je na spodní hraně trouby sporáku – tedy částečně již v troubě. Nátěr by tedy měl mít i tepelnou odolností (cca do 300 °C).

Dlouho jsem hledal na internetu, ale bez výsledku. Poradíte mi prosím někdo?
Děkuji za každý dobrý tip. Sporák je skoro nový.
P.
Doplňuji:
Na webu jsem našel „Repair Hot Porcelain * PORC-a-FIX High Heat Flat Black“
http://www.ama­zon.co.uk/Repa­ir-Hot-Porcelain-PORC---FIX/dp/B00182­M1LK/ref=sr_1_2?i­e=UTF8&qid=13718­19015&sr=8-2&keywords=Blac­k+Porc-a-Fix#productDes­cription
…mělo by to vydržet až 425°F (218°C), jenže trouba „umí“ až 275°C, takže nevím. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
Funna

jedině na to použít tepelně odolnou (silikonovou) barvu…prodává se i ve spreji…

Další odpovědi
badisko

Baumax ci Bauhaus …prodavaj se primo tmely v kartusich na vysoke teploty ..mrkni se tam ..bude to ve stavebninach u tmelu ..silikonu proste u kartusi …napriklad silikon kominovy je v cerne barve cena kolem 120 kc …dal by se pouzit ..
Doplňuji:
sprey tezko a stejne by nemel dlouheho trvani …krom stribrenky na vyfuky ..pece ..kominove roury atd ..zda se vyrabi v cerne to nevim mozne to je …

zjentek

asi bych si na ten „úraz“ zvykl. Kdysi jsem měl takový úraz ve vaně, bylo to tam leta a když jsem to pak zamáznul smaltem z drogerie, už ta vana tak nějak nebyla ona ,)
..ale prodávají to a totéž, co máš na sporáku stojí cca 1.000kč/kit, ty za cca 100kč/kit jsou převážně do 100 stupňů celsia