zjentek

Existuje nějaký „špionážní“ server, kdy „specialisté“ analyzují mysl člověka na základě jeho otázek a odpovědí?

Trochu fantazie prosím ;) ;) ;)…

Zkrátka server, kde by někomu „stálo za to“ se tím všeobecně zabývat.

Nejlepší odpověď
anonym

Např. https://rejstrik­.penize.cz/dph/cz27­801390-spyweb-s-r-o

Další odpovědi
led

Nebojte sa, mnoho výzvedných agentúr svojimi strojmi a na základe kľúčových slov, výrazov,sleduje internet a analyzuje príspevky a ich autorov
Poznať, vidieť, počuť, cítiť a analyzovať = základ úspechu