vilik63

Existuje nějaký specialista, který by změnil počet a skladbu léků? Tatínek bere denně 22 tablet což je dost moc.

Odpovědi
anonym

Specialista- obvodní lékař. Je s ním třeba probrat užívání prášků. Ježíši, 22 tablet. Já (59)beru pravidelně tři a už si myslím, že toho mám hodně.

tazatelka

Specialistů jsou mraky, na každé onemocnění jiný. Zkuste podle druhu nemoci hledat na webu. Stejně ale bude každý specialista chtít Vašeho tatínka nejprve vyšetřit, než mu léky zredukuje.

mosoj

Není tableta jako tableta. Žádný doktor ani praktik, nebude měnit medikaci jinému doktoru, načež specialistovi. Jedině změnit lékaře aby jsi zjistila že předepíší totéž v bledě modrém.
Potravinové doplňky nejsou léky, tím netvrdím že je bere a považuje za prášky.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=A-hwUyMy5uw
Doplňuji:
Jo jo jak nemá tělo závislé na farmaceutikých drogách potřebné látky,nezbývá nic,než přejít na něco silnějšího,kon­cetrovanějšího­.Moje bába bude mít 80 let a je čilá,nebere ani lentilku – navštěvuje už bez mála 20 let nekatolickou křesťanskou sektu v Kroměříži a je jí „fajn“,říká,že Ježíš uzdravuje,mocná sugesce dělá divy.