Questman

Existuje nějaký software, kterým bych mohl vyhledat určité slovo či spojení v textu?

Potřeboval bych program, kterým bych našel určité slovo nebo slovní spojení v několikastrán­kovém textu ve wordu nebo na internetové stránce. Nejlépe aby napsal i kolikrát se vyskytuje a aby mi řekl kde se slovo přesně nachází.
Doplňuji:
Nejlépe od nějakého nezávislého vývojářského studia. Ten od Microsoftu mi nevyhovuje.

Nejlepší odpověď
štamgast

Ctrl+f.

Další odpovědi
Michal Kole

Windows Search v XP přes Windows Update si to nainstaluj

Ve Vistách a Windows 7 je to již integrované

Umí to např. textové procesory Word, Writter od LibreOffice