KubikS7

Existuje nějáký seznam největších ryb světa? Odkud čerpá své informace Jakub Vágner ? Existuje nějáká kniha , dvd ?

Nejlepší odpověď
Drap

Ucelená kniha zřejmě neni. Jakub Vágner čerpá z různých knih v různých jazycích po celém světě. Také z rybářských ročenek, přehledu úlovků v jednotlivých zemích, z odborné literatury a podobně.

Další odpovědi
samicek333

Možné to je, ale asi nebude česká, myslím,. že to shání z různých encyklopedií nebo stránek…

ANONYMKA-248

ano existuje DVD s Jakubem Vágnerem

Zdroj: http://www.ja­kubvagner.cz/cs/ja­kub-vagner-kontakt.html