Putin

Existuje nějaký server, kde můžu sledovat strategické postupy a boje syrské armády a IS?

Či alespoň jak se kde vede syrské armádě proti Islámskému Státu? Nejlépe průběžně aktualizovaná mapa. Za reakce děkuji!

Díky za reakci! I když mi to nedalo a stejně jsem ji hledal; a našel! 🙂 Kdo by byl někdy v budoucnu zvědavý – http://isis.li­veuamap.com/cz

Nejlepší odpověď
štamgast

Snad jedině sledovat světové zpravodajské weby a čekat, až tam někdy nahodí mapku.

Další odpovědi
Elfka Andy

Možná na deep nebo dark webu ale to je zakázaný takže fakt nedoporučuju, skončíš ve vězení…