Jessi

Existuje nějaký rozčesáváš pro psy který mohu vyrobyt ???

Chtěla bych rozčesávač pro psa ,ale rodiče nejsou schopný to koupit dá se vyrobyt??

Nejlepší odpověď
chudst

Asi doporučuju spíš koupit, než vyrobit, je to otázka pár korun a jestli je to Váš pejsek, z kapesného byste na to měla mít sama ;) Nepíšete, na jakou rasu, ale ono stačí na některé i obyčejný hřeben či hřebínek, který používáte i Vy.

O tom, že byste ho vyráběla, asi raději neuvažujte, je to moc práce a asi v porovnání s originálem je to jednoduše nepraktické, opravdu stojí pár korun – do dvou stovek ho seženete bez problémů, i levněji.

Další odpovědi
Drap

Téměř všechno se dá vyrobit. Ovšem bez vybavení a zkušeností to bude spousta práce a výsledek mizerný nebo žádný. Určitě se nevyplatí do něčeho podobného pouštět. Zatím můžež použít kartáč, nebo i hřeben pro lidi.

zjentek

Co to je, hřeben? Ten by měl mít otočné (volné) hroty, to tak lehce nevyrobíš. Nebo myslíš kondicionér? Ten máš doma, ve všech je silikon, tak použij svůj ,)

Damiana

Levný a výborný pro psí srst je obyčejný ricinový nebo lněný olej – stačí trochu potřít srst a pak vykartáčovat. Ale jen mu ho nedávej baštit:-)

terry

Vyrobit ho bude hodně náročné. Nestojí moc. Odpusť si párkrát kino a máš na něj.