VampGirl

Existuje nějaký program, ve kterém bych si mohla vytvořit vlastní postavu?

Často amatérsky vytvářím krátké filmy a podobné věci a tak bych ráda věděla, jestli existuje nějaký program, ve kterém bych si mohla vytvořit vlastní postavu. Děkuju moc.

Nejlepší odpověď
SeptikB

Nejdůležitější věc, kterou jste nenapsala, je výstupní formát. Chcete 3D model, obrázek, nebo jenom inspiraci ? Pokud nepotřebujete postavu dále digitálně zpracovávat, zkuste použít RPG hry nebo online simulace, např. Second Life, kde jsou velice rozšířené možnosti upravování postav, bohužel s nimi nemůžete dělat nic než se na ně dívat a hrát konkrétní hru.