Mika47

Existuje nejaky program pro navrhovani satnich skrini?

Doplňuji:
Potrebuji nejaky free, ktery byste mi doporucili. Diky za snahu ;))

Odpovědi
Dochy

Ano
Nicméně nepíšeš co přesně potřebuješ a pak jakákoli odpověď může být pro tebe k ničemu. Ikea má třeba „plánovač“ pro skříně které prodává na svých stránkách.

ladaadal

Jak píše Dochy, jestli ti stačí Ikea plánovač. Jinak těch programů jsou mračna, takže pokud nevíme, oč ti konkrétně běží, těžko se radí. Od free prográmků přes lepší laciné aplikace až po profi cadové 3D programy.