Rozamunda

existuje nějaký program na nahrávání v pc třeba radií adt. ? něco jak magnetofon

jako když nahráváte písničky na kazety

Odpovědi
suaeda

Na záznam jakéhokoliv zvuku z PC (tedy i internetového rádia) používám starší verzi GoldWave. Dřívější verze byly free. Přidal jsem si doplněk „lame“, který umí konvertovat nahraný zvuk přímo na mp3. Navíc GoldWave umí i další vychytávky, jako výřez části zvuku, zrychlení, mixování zvuku atd. Výborně se na něm připravují zvuky pro mobilní vyzvánění.
Jinak samotné Windows mají v příslušenství jednoduchý záznam zvuku. Programů bude asi celá řada.

klob1

Ano je.A těch množností jak to nahrát je dost.
Doplňuji:
záleží jen jakým způsobem to chceš nahrávat..jestli z venku nebo z počítače.pak jaké kvalitě to co máš jen tak v systémech je jen maličký základ,ale pokud to chceš mít trošku na úrovni,musíš mít kvalitnější zvukovku nebo kartu v počítači,která obstará vše potřebné nebo kvalitní TV kartu ,která umí i rádio.Ty obyčejné co jsou na trhu běžně rozšířené,také to je jen o tom stejné kvality.Jinak třeba z netu se dá propojit třeba káblem do té kvalitní zvukovky.Jinak jde i bez káble.Pokud používáš zvukovku,která byla v compu jako základ,tak to bude i podle toho vypadat nebo soft jen co Windows má.Jinak se to dá řešit i jen softwarem,ale to také trošku stojí.Nic není zadarmo.Pak jde o to jestli je to kódovaný signál nebo ne.Obyčejné stejně zhorší zvuk,nebo to pak vynechává.Kvůli autorským právům.Ty kvalitní už na úrovni umí dekódovávat a můžeš pak nahrávat ve skutečné kvalitě.Rozdíl moc nepozná laik,ale pak,když už to chceš pustit třeba na lepším zařízení,tak je to sakramentsky znát.Nebo už nahrát na nějaké médium.