alex.agent

Existuje nějaký program, který mi „dokáže“ naklikat kliky? Viz. popisek

Existuje nějaký program, který mi „dokáže“ naklikat kliky? Jako automaticky neustále třeba aktualizovat stránku, abych to nemusel dělat ručně? Stačí aktualizovat, nepotřebuju měnit IP nebo tak něco ale aby to bylo rychlé a abych to nemusel klikat ručně. Děkuji moc za odpověď :)

Nejlepší odpověď
dj.david1234

Stačí hledat 🙂

http://www.slu­necnice.cz/sw/au­toclick-zener/

Další odpovědi
pl4toon

Automatický reload zvládne i Opera sama o sobě. Nastavit se dá už od jedné vteřiny.