MichaelOffic

Existuje nějaký program, kde mohu použít na určitou část obrazu videa klonovací razítko?

Nikde jsem nenašel program který to umí. Nebo alespoň rozmazání na určitou část videa kde dám slabé rozmazání. Štve mě že musím jak blb editovat snímek po snímku. Jestli někoho něco napadá, budu rád.

Poprosil bych – ve kterém movie makeru to jde? Mám jak xp tak na W7 verze a nevím kde tam to najdu. Případně nějak odkaz na ty jiné programy nebo návod. Děkuju moc.

Odpovědi
dr.luha

Avidemux umí interpolačně odstranit logo nebo přidat vlastní.

aliendrone

No jistě, třeba Lightworks, nejspíš i daVinci, zkrátka jakýkoliv program na editaci videa. Jestli máš na mysli „udělátka“, tak snad až na WidlousMovieMaker (nevím jak poslední verze, možná se to už naučil) má každý funkci „watermark“, která ti udělá v podstatě to samé. (přepíše ti určitou oblast videa tím, čím budeš chtít, obvykle to bývá nějaké logo)

aliendrone

Píši že „až na moviemaker“ má každé „udělátko“ funkci WATERMARK. (s tím, že NEVÍM, jestli poslední verze movie makeru se to už náhodou nenaučily) No, možná ne úplně každé udělátko, ale ty slušnejší jistě.

Mimochodem – watermark umí i mnohé konvertory videí. Obvykle jednodušší (jen z jpegu, ty lepší umí i průhlednosti třeba z png), ale v praxi použitelné. Doporučuji se s tím vůbec nezaobírat a naučit se dělat POŘÁDNĚ v POŘÁDNÉM editoru videí, který umí pořádné věci. Ono totiž dobré zmáknutí takového lepšího programu chvíli trvá. A to navzdory všelijakým videonávodům na youtube atd. (a ty HODNĚ pomohou) – rozhodně nečekej, že za pár hodin budeš dělat konkurenci Hollywoodu. Tak proč ztrácet čas nějakým flikováním pomocí blbůstek, že?