Zvědavý

Existuje nějaký přípravek (tableta, „sirup“ či co) na „nakopnutí“ či na zvýšení agrese ??

Odpovědi
iceT

Někomu stačí i alkohol,jinému nějaká droga.Nač ještě tablety nebo sirupy?

mosoj

To už je dávno překonané. Dnes se dává čip do mozku a mozek se řídí dálkově. Není daleko doba a budeme očipovaní všichni.

marci1

Anabolické steroidy zvyšují ve velké míře agresivitu. Už za války se dělaly pokusy s testosteronem na německých vojácích ke zvýšení agresivity.

SickBreed

Kombinace alkoholu s metamfetaminy udělá z člověka časovanou bombu. Nevím jak teď, ale dřív to byla výsada hlavně fotbalových chuligánů.

Pro neusměrněnou agresivitu lze určitě užít i jiné látky z řad například halucinogenů, které desocializují a mohou tedy dovádět člověk k agresivnímu jednání vůči jiným lidem.

Toliko k okamžitým účinkům. Z dlouhodobějšího hlediska jsou to třeba právě ty zde zmíněné anabolické steroidy které přesycují tělo mužským pohlavním hormonem který onu agresivitu způsobuje.

Nutno podotknout, že nechápu proč by někdo něco takového měl chtít a pro jistotu, všechny výše zmíněné látky jsou látky zakázané (až na alkohol) a způsobují vážné fyzické a psychické zdravotní problémy (včetně alkoholu).

Proto lepší se držet rady mého profesora na tělocvik ze základní školy, který vždy říkával, že je dobré před během na sto metrů posnídat syrové maso. Člověk pak bude jako lítý pes .-)