independent

Existuje nějaký poradce, který pomáhá nerozhodným budoucím podnikatelům vybrat si obor podnikání?

Odpovědi
Muffz

Pokud ano, tak si určitě nechá dobře zaplatit. Podnikání je o nápadu, vytvořit něco, co bude v dané lokalitě unikátní a bude mít zisk. Pokud se teda nebavíme o koupení trafiky a prodávání novin.
Dobrý nápad na podnikání má cenu zlata a nikdo ti jej nedá zadarmo. Dovedu si představit jen to, že přijdeš s hromadou návrhů a nějaký analytik ti řekne klady a zápory a nějaké percentuální šance na přežití / zisk. Ale nevím o nikom podobně zaměřeném.

dubraro

IMHO takový poradce není potřeba. Nejprve vím, co chci dělat a pak v tom oboru začnu podnikat. Podnikat a nevědět proč mi připadá podivné.