Existuje nějaký mobil s velkým displejem, voděodolným, páduodolným krytem a za rozumnou cenu?

Odpovědi
badisko

to vis ze jo …http://www.al­za.cz/mobilni-telefony/dle-pouziti/odolne/18852018­.htm koupis je v dobrych pracovnich potrebach napriklad …jsou to proste pracovni telefony…prece si na stavbu nevezmes Iphone…
Doplňuji:
jinak super telefony na praci prakticky neznicitelne byly nokie 3310.....mohly se vykoupat …spadnout z leseni pak se pozbiraly 3 dily na ktere se mobil pri padu rozlozil spojili a fachcili dal…michacka taky zadny problem …jednou mi spadla do barvy nedalo se svitit pod vodu a vysusit pomalu na druhej den jela jak za mlada fakt drzaky …