kurec

Existuje nějaký limit na to, kolik můžu poslat přihlášek ke studiu VŠ?

Nejlepší odpověď
Reganois

Ne, „pouze“ finanční (každá přihláška stojí nějaký poplatek).

Další odpovědi
Alesh

Doplním kolegu… ještě je problém samozřejmě časový. Vypíšou ti termín přijímacího řízení a pokud budeš v kolizi s termínem jiné školy, tak budeš muset žádat i jiný termín, a je otázkou, jestli bude k dispozici a zda ti to tedy umožní. A samozřejmě když si těch přihlášek dáš „milion“, tak to těžko „zmenežuješ“. 😉

annas

Můžete podat několik přihlášek, jenže bohužel se to prodraží. Za každou musíte platit. Ceny se vyšplhaly přes 850 Kč.

Přijímací zkoušky nejsou zpravidla ve stejných termínech, někde vás mohou přijat bez zkoušek.

Jeden známý si podal přihlášky 2. Na lékařské fakultě už skládal zkoušky on-line, ještě před maturitou. Tu druhou VŠ nevím.

"Pro zajímavost v roce 2020

45,5 % uchazečů v roce 2020 podalo jen 1 přihlášku
24,4 % podalo 2 přihlášky
14,1 % poslalo 3 přihlášky
16 % 4 a více přihlášek atd"

https://www.kam­pomaturite.cz/kam­pomaturite/jak-vyplnit-prihlasku-na-vs-vos

Když se podíváte do odkazu uvidíte tabulku MSMT. Někdo podal i 10 příhlášek

https://dsia.msmt­.cz//nasobnos­t20.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.