Kepler

Existuje nějaký konkurenční web s nižším výskytem hloupých otázek?

Nechci žádný web intelektuálů, ani jinou specializovanou poradnu. Prostě takový „normální“, kde se nemaže, je slušný, má pravidla, která se dodržují. Rovněž s fungujícími adminy. Nechci podkopávat odpovědi.cz, má i nějaké plusové body, ale reději mi pište přes IP.

Nejlepší odpověď
dubraro

https://www.qu­ora.com/
Vlastně jsem tam chodil dříve, než na Odpovědi.

Další odpovědi
aliendrone

Vidím tvou budoucnost! Až přijdeš do pekla, kde se budeš vařit v kotli a poskoci Její Excelence led tě budou píchat vidlemi, tak v kotli nalevo bude Lgee, napravo dust8! Kdo bude před a za tebou raději ani nechtěj vědět! ;) :D :D

Vím, že existuje „poraďte“ apod. weby (tam se chystám prudit až mne tu zbanánují), ale jak to tam chodí nevím. :)

Kepler

dubraro: píše se tam česky? V čem je quora odlišná?

dubraro

Píše se tam anglicky, ale mnozí účastníci nejsou rodilí mluvčí, takže se používá jednoduchý jazyk. Odpovědi bývají obsáhlé a podrobné. Quora registrovaným členům posílá občas e-mailem Digest, což je výběr nejzajímavějších odpovědí z poslední doby.