yeerum

Existuje nějaký kód do hry Black na PS2?

Odpovědi
Michal Kole

S dotazem se obraťte na warez forum, tam mají uživatelé s crakováním víc zkušeností. Upozorňuji, že je to nezákonné.

Gabe

Po dohrani hry na Easy nic.Na normal se ti otevre obtiznost hard a po hardu elite.Po dohrani dostanes cheaty na naboje a nesmrtelnost.Ale az po dohrati obtiznosti.Celkem vzato uz ti budou na prd.Pokud to dohrajes na nejvetsi obtiznost jsi u me borec a smekam klobouk.

SajmonModer

Ahoj, chtěl jsem si tu hru koupit, proto se tě chci zepatat, je to těžká hra?