dust8

Existuje nějaký funkční zámek na zajištění notebooku před krádeží? Máte někdo zkušenost s nějakým takovým zámkem?

Když hodím do Gůgla: zámek na notebook, tak to vyhodí spoustu variant, ale čert, aby poznal, která je opravdu funkční a né jen toho typu, že má člověk pocit, že notebook někde bezpečně chvíli odložil zamčený, ale realita pak ukáže třeba jen zámek, který tam zbyl.

Odpovědi
Mp2

Existují speciální panty se zámkem na klíček.. Bez nich notebook neotevřeš..

Nebo jsou takové brašny, které jsou zpevnene a vytahuji se jen jednim smérem.. Uši jsou kovové a jdou k sobe zamknout visacim zámkem..
Ale to už radši nosit kovový kufřík..