zjentek

Existuje nějaký druh diety, jejíž součástí by bylo také uzené, silně kořeněné jídlo, včetně klobásek?

Nutnost správné diety.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Klobásová dieta. Nejí se nic jiného než uzeniny a uzené. Nevýhodou je, že se po ní moc nehubne, ani neni moc zdravá a třetí den toužíš po chlebu

Další odpovědi
annas

Můžete si říkat „klobásový král“.

Řekla bych, že neexistují zdravé a nezdravé potraviny, ale podle obsahu jen zdravé a nezdravé živiny. Takže proč dieta.

Danina65

Ve snech mého manžela stoprocentně.

dubraro

Ano. Jmenuje se „bodová dieta“. Drží se tak, že co najdu, to zbodnu.

Kepler

Existuje univerzální dieta, kdy můžeš jíst všechno, kromě toho, co obsahuje sacharidy. Říká se jí ketonová nebo bezsacharidová dieta. Moc se to ale vydržet nedá, je dost krutá, chybí ti pečivo, rýže, brambory, všechno sladké a co je nejhorší: nesmíš ani žádný alkéhol vč piva!