Džanička

Existuje nějaký centrální registr, kde jsou všechny dražby, které v ČR zrovna probíhají?? Jedná se mi o RD..

Nejlepší odpověď
Michal Kole

www.portaldrazeb.cz

Další odpovědi
Hlada

http://www.cen­tralniadresa.cz/ca­dr/

jmhad

je jich několik a tak musíš hledač přes vyhledáváš

Carter

Ano, přesně tak, zkuste vyhledávač. Každopádně bych při uvažování o koupi domu nebo bytu z dražby, případně reality zatížené exekucí určitě kontaktoval někoho, kdo je schopen mi poskytnout jakékoli rady, případně, kdo je mi schopen nabídnout nějaké řešení. Ideálně s právní podporou.

Zdroj: www.ring-exekuce.cz