Martina44

existuje nějaký bezdrátový modem,přes který bych mohla připojit k internetu notebook a zároveň i počítač?pokud ano jaky?

Nejlepší odpověď
led

Každý stolný wifi router má okrem wifi aj normálne káblové pripojenie. Prevažne je jeden konektor na IN pripojenie internetu a 4 na pripojenie počítačov.
Takto môžte mať nielen pripojenie k internetu (káblom aj wifi), ale aj spojené počítače do domácej siete.

Další odpovědi
suaeda

Pokud budete chtít připojit obě zařízení tj. notebook i stolní PC najednou přes WIFI tak to nebude problém. Jen budete muset mít mimo wifi-routeru ještě USB adaptér (wifi-přijímač) pro stolní PC (většinou wifi nemají). Ale pokud připojíte notebook přes wifi a stolní PC přes kabel tak to je běžná kombinace a USB adaptér nepotřebujete. Viz jak uvádí <led>.