zjentek

existuje nějakej web, kde se nemajetným nadšencům daruje různé vybavení, aby se mohli v klidu věnovat svým koníčkům?

..kde bych slušně požádal třeba o scrabble, skejtbórd, minohledačku nebo vrtulník, uved důvody, proč si to nemůžu dovolit a očekával bych, že mně to tam někdo, kdo nechce ať jsem nešťastnej, pořídí?
Doplňuji:
ptáč: no tos mně fakt pomoh

Nejlepší odpověď
Pepa25

http://nevyha­zujto.cz/, inzertní rubriky „za odvoz“ …

Obvykle se poněkud míjí nabídka a poptávky: typická nabídka je nábytek, poptávka je členitější – monihledačky, vrtulníky … 🙂

Další odpovědi
ptáč

Co potřebuješ? Asynchronní motory na 22O V? Scrabble bych potřeboval na podpal do kamen.

gecco

Účinnější bude, když cíleně oslovíš někoho, „kdo nechce ať jsi nešťastnej“…
😉
Docela slušně se to daří (dařilo) autorům tzv. Nigerijských dopisů…
;-D
Doplňuji:
gecco
Znám to ´naopak´ – weby, kde dobrodinci darují (příp. za symbolický poplatek prodají) to, co už nepotřebují…
😉

https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=chrome-instant&rlz=1C1GKL­A_enCZ613CZ613&i­on=1&espv=2&i­e=UTF-8#q=za%20odvoz

zjentek

gecco: jaký negři, já to myslím vážně ..nějakej normálka somrovací web, kde choděj ti, co chudým dávaj, nebo tak něco, neznáš?

gecco

Znám to ´naopak´ – weby, kde dobrodinci darují (příp. za symbolický poplatek prodají) to, co už nepotřebují…
😉
https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=chrome-instant&rlz=1C1GKL­A_enCZ613CZ613&i­on=1&espv=2&i­e=UTF-8#q=za%20odvoz

zjentek

..navíc nemám tušení, kdo konkrétně by nechtěl, ať jsem nešťastnej ..při mým postavení se to žádá právě obráceně, takže v okolí nevím koho oslovit ..vystačím si s worlt wajt webem