bolak

Existuje nějakej vynález, kterej by mi v určitejch časovejch intervalech zavíral a otvíral okno?

Jako takový automatický větrání, třeba když spíme, tak každou hodinu na 5 minut (po)otevřít okno a pak ho zase zavřít?

Nejlepší odpověď
Drap

Dálkové ovládání oken. Naprogramuješ si pode potřeby.

Další odpovědi
Questman

Jak říká Drap, tady máš i konkrétní firmu
http://pkotvi­raceoken.cz/den­ni-vetrani/
(nedělám reklamu, jen příklad :D )

anonym

Jo, manželka by ti mohla býti nápomocná. 🙂

zzzzz

Rekuperace ta okno to neotvírá, ale větrá .-)

Beer4Real

Klimatizace.

honza19hk

ano ,nějakej motorek s převodovou a automatickým časovačem. pak nějaký táhlo ke křídlu.Akorát bys musel vyřešit zavírání na kliku.Motorek by sice okno zavřené udržel ale kliku bys asi musel ráno zavřít sám.
A ještě vyřešit reverzaci.Chtělo by asi nějakou řídící elktroniku.

Kelt

Zkus zaměstnat nějakého bezdomovce, Ukrajince, nebo jiného příslušníka nějakého státu, nebo rasy a pověř ho tím. Clověk je nejlevnější pracovní síla