Jahoda

Existuje nějaké takové telefonní číslo?

Pěkný den.

Momentálně mě něco napadlo a tak bych se chtěla zeptat, zda je to i reálné. Existuje nějaké telefonní číslo, kde by mi poradili s nějakým problémem, či bych potřebovala nějakou radu? Např. při vytočení čísla by mi v telefonu mluvil ten nahraný hlas (jako je tomu při volání operátorovi) a že pod číslem 1 by bylo např. zdraví, pod číslem 2 zvířata, pod č. 3 právo a zákony atp. Já bych klikla na to číslo, které potřebuji a přesunulo by mě to na nějakého operátora, který by mi zodpověděl nějaké otázky. Je tohle vůbec možné?
Právě totiž čtu jeden článek, z něhož je patrné, že něco takového opravdu existuje. Je to pravda? A jaké telefonní číslo má taková linka?

Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
tom004

www už v odpovědi máte, ale možná, že jste právě někomu nabídla novou oblast k podnikání.

Další odpovědi
Miroslavst

www.poradte.cz