bolak

Existuje nějaké pro nás známé zvíře, o kterém kdybysme mluvili v USA, tak většina Američanů nebude vědět o co se jedná?

Ale myslím nějaké pro nás opravdu hodně známé, u kterého 99% Čechů ví o co se jedná.

Nejlepší odpověď
kapka

Brouk Pytlík :)

Další odpovědi
anonym

Miloš Zeman

Tis Abay

Možná slepýš nebo mihule nebo jiný podobný menší tvorové.

setapouch

Napadá mě kamzík. Ale těžko říct, větší zvířata jsou obecně známá i za mořem, ty menší zase nezná 99% Čechů.
Doplňuji:
A ještě zubr. Protože v Americe žijí jejich příbuzní – bizoni, je dost dobře možné, že tohle zvíře nerozlišují (momentálně nemám možnost ověřit, jen tipuju). Ale je otázka, jestli ho zná 99% Čechů. Trochu o tom pochybuju.

Agneta

Veverka :D

mosoj

Rod lobistů.

arygnoc

americký brouk.

podobne, ako žiaden rus nepozná ruské vajce.

:-Q

pondělí

Konkretizuj stát v USA,to je jako,když,někdo tam,řekne,že prý v Evropě,tady je také skoro padesát států