Fly

Existuje nějaké povolání, při kterém pracujete s kolouškama?

Existuje nějaké povolání, při kterém pracujete s kolouškama? Nemyslím jako třeba myslivec…ale kde prostě pracujete ze srnkama, srnečkama, laněma, jelenama a třeba i s jinýma lesníma zvířatama..případně pokud byste o tom povolání věděli víc tak něco o něm a školy jaký na to potřebujete..děkuji moc! Fl.
Doplňuji:
Neví ještě někdo néco jiného?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak určitě zoo

Další odpovědi
afro.minerva

Tak určitě se s nimi pracuje v záchranné stanici. A také s nimi pracuje můj manžel. Když mají sklizeň, tak je vynášejí z pšenice a jiných plodin. Oni si tam lehnou, přikrčí se, a když se blíží kombajn, tak neutečou. Takže je vynášejí ven. Ale oni se pak stejně otočí a zase tam zalezou.

Někdy jim staví i ohrádku. Ale je to dost riskantní, protože by je mohla matka opustit.

Snaží se je vynášet, ale je jasný, že se to kolikrát nepovede. Chodí potom domů celý špatný, když se něco stane.

Tohle by asi bylo dobré téma na referát. Jak se zemědělci snaží tyhle pitomečky zachránit. Podobně jsou na tom i zajíci. Ti jenom popoběhnou a pak se přikrčí…

rozarka

U nás by měl jeden řezník zájem.Po kolik je kilo?
Doplňuji:
nee,delam jen srandu,ale na netu byly pornostránky s nějakýma kolouškama!

Miroslavst

Rozarka dobrá odpověď.