bolak

Existuje nějaké obyčejné slovo, které slyšíte lidi říkat běžně, ale sami jste ho nikdy nerekli?

Nejlepší odpověď
fcoop

To ano. Běžně se říká „Kup nějakej "SEJRA“.
Mám ze sejra husí kůži.
Žádnej SEJRA,ale SÝR!!
Sejra je tak leda mezi prstama u nohy.
Pardon.

Další odpovědi
kropitko

Takových slov je určitě několik, no mně zrovna napadá slovo „mražák“ ,,,,to mě dokáže dostat do vrtule,,,

anonym

Ze jsem ze z Plzne. 🙂 Plzeňáci neřikaji ze ze z Plzně. Ale lidi co jsou odjinud než z Plzně řikaj že my, hrdí Plzeňáci, řikáme zes Plzně!! A přitom to řikaji jenom oni, normální Plzeňák by to v životě neřekl . 🙂 -iv-

rosinka

Tak o tom sýru to mám úplně přesně taky tak!! Rostu, když to slyším a nikdy bych to neřekla.

anonym

Třeba platforma. Balíček opatření. Vývoj situace. Masové médium.