Avatar uživatele
bolak

Existuje nějaká webová služba nebo aplikace, kde by šlo nastavit echo, jakmile se na ní objeví určitý text?

Kde by šlo nastavit, aby jakmile se na nějaké stránce objeví určitý text, mi to dalo nějak vědět (například zprávou do e-mailu či jakkoliv jinak)?

A bude to fungovat na toto? >> Jsem přihlášen na webu, kde každý den losují výherce, a uvádějí tam buď jméno a první písmeno z příjmení anebo část uživatelského čísla, kterým se tam přihlašuje. A abych to nemusel kontrolovat každý den, chtěl bych vytvořit upozornění buď na to zkrácené jméno anebo na část toho čísla (protože kus je zahvězdičkovaná), a aby se mi to pak poslalo třeba na ten můj mail, bude jedno z toho, co uvádíte, na tohle fungovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Lamalam, gecco před 2993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Např. Google Alerts.

Tak to bohužel Google Alerts neumí, tam lze hlídat pouze výskyt konkrétního klíčového slova, výskyt části řetězce najít neumí.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Např. NotiPage ( http://www.no­tipage.com/en/in­dex.php )…
😉
_____________­______________
Tak to ne – sice to najde i část řetězce nebo i více slov – ale majla ti to nepošle – jen ti to přehraje nějaký zvuk (waw – ten si můžeš nahrát libovolný).
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Myslím si, že dneska už na to určitě něco funguje. Protože vývoj webových aplikací je dneska fakt už extrémně vepředu. Podívejte se třeba na web u https://pixel­mate.cz/vyvoj-webovych-aplikaci a tam zjistíte, co všechno jde fakt udělat. :) Ale jako co si budeme povídat, musí se to umět. Ne každý to totiž umí udělat tak, aby ta aplikace byla fakt kvalitně optimalizovaná. :)

Avatar uživatele
bolak

Lamalam: to nevadí, to by mě i stačilo, otázka je jestli to jde udělat i JEN na určitém webu, a né všude po internetu

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Jasně že to jde.

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Jenom pozor na to, že Google Alerts umí hledat pouze na veřejně přástupných webech. Pokud sa někam musíš přihlašovat, tak v tvém neveřejném účtu GA nic nenvidí a nenajde.

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

A jo – ten NotiPage si nastavíš na konkrétní web…
😉

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a je to teda freeware jo?

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Jo…
😉
Ty ses na ten odkaz nekoukl??

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

koukl, ale anglicky já moc ne-e, ale FREE jsem si všimnul.. nicméně radši se ptám 🙂

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

umíš v tom dělat? jak to vyzkouším jestli to bude fungovat?

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Jen jsem to zkoušel…
Nastavíš si nový alert, podmínky a zvuk – je to jednoduché…
😉

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Takže to umí jenom zvuk? Když nebudu doma u počítače, takže to nepoznám když přijdu, že se tam ty znaky objevily?

před 2993 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek