Avatar uživatele
ivosek2

Existuje nějaká ulice v ČR nebo jinde ve světě, kde nejsou vajgly nebo jiné odpadky?

Zajímavá 0 před 2966 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
xxx3

no, věřím, že třeba v Švýcarsku takových ulic bude hodně, u nás si tím nejsem jistý. Mám dojem, že většině českých kuřáků připadá naprosto normální házet vajgly tam, kde je zrovna napadne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Hned po revoluci, v r.1990 jsem byl s fabrikou na výletě v Pasově a tam bylo vidět kdo je z Čech. Čeští turisté odhazovali vajgly na zem, ostatní je dávali do popelníků, které tam byly.
Dcera byl v Singapuru a říkala, že tam nenajdeš vagla na ulici, protože tam mají přísné zákony.Za odhození vajgla či jakéhokoliv papírku na ulici je 25 ran holí (to si nedělám legraci, podívejte se na internet)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Podstatná část kuřáků jsou dobytkové, kteří hážou vajgly kam je napadne. V zahraničí tedy ulice asi budou čisté, u nás však nikoliv.
Napadl mě takový experiment, poté, co kuřák odhodí vajgl, začntěte vyhazovat papírky a obaly od potravin z kapes na zem, jestli se ozve, že děláte bordel. Jestli si toho všimne… Jo a zkuste kuřáka upozornit, ať vám neháže vajgly na ulici před barákem. buď se vám vysmějě, nebo dostanete po čuni.
Tech 25 ran holí jako trest by byl ideální 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek