ivosek2

Existuje nějaká ulice v ČR nebo jinde ve světě, kde nejsou vajgly nebo jiné odpadky?

Odpovědi
xxx3

no, věřím, že třeba v Švýcarsku takových ulic bude hodně, u nás si tím nejsem jistý. Mám dojem, že většině českých kuřáků připadá naprosto normální házet vajgly tam, kde je zrovna napadne.

anonym

Hned po revoluci, v r.1990 jsem byl s fabrikou na výletě v Pasově a tam bylo vidět kdo je z Čech. Čeští turisté odhazovali vajgly na zem, ostatní je dávali do popelníků, které tam byly.
Dcera byl v Singapuru a říkala, že tam nenajdeš vagla na ulici, protože tam mají přísné zákony.Za odhození vajgla či jakéhokoliv papírku na ulici je 25 ran holí (to si nedělám legraci, podívejte se na internet)

tforro

Podstatná část kuřáků jsou dobytkové, kteří hážou vajgly kam je napadne. V zahraničí tedy ulice asi budou čisté, u nás však nikoliv.
Napadl mě takový experiment, poté, co kuřák odhodí vajgl, začntěte vyhazovat papírky a obaly od potravin z kapes na zem, jestli se ozve, že děláte bordel. Jestli si toho všimne… Jo a zkuste kuřáka upozornit, ať vám neháže vajgly na ulici před barákem. buď se vám vysmějě, nebo dostanete po čuni.
Tech 25 ran holí jako trest by byl ideální 🙂