icurusL

Existuje nějaká stránka nebo program, kde bych mohl s kamarádem online programovat webové stránky?

Společně se doplňovat, společně psát kód atd.
Děkuji za každou odpověď
Doplňuji:
Nevím kde jsem to viděl, ale myslím že to byl Disk Google (ale nejsem si jist), kde měli PowerPoint online a pracovali na tom dva, tak jsem myslel, že bude něco podobného právě na programování…

Odpovědi
Shaohao

k tomuto je urcen Git ci jiny verzovaci nastroj, sluzby nabizejici repozitare zdarma, napr. github, bitbucket, atd… Naucit se principy gitu neni na chvilku, ale jak se do toho clovek dostane, uz nemeni.

gecco

Co tím myslíš???

  1. sdílení (zdrojových) souborů? – libovolné úložiště, cloud…
  2. oba najednou upravovat jeden soubor? – nelze, zamysli se – čí úpravy by byly po dokončení úprav uloženy??? Jeden soubor může být otevřen více uživateli současně, ale pouze jedním (v daném čase) pro úpravy, ostatní mohou jen číst.

mokrygorky

Gecco: Když nevíš, tak nepiš. http://collabe­dit.com/

ypsilonko

Najlepší je online nastroj Webnode,kde vôbec nemusíš poznať HTML a jednoducho si naprogramuješ web alebo eshop. Viac tu:http://freeweb0­.webnode.sk