ShyDoe

Existuje nějaká stránka, kde mohu vložit životopis a toho si mě zaměstnavatel vybere?

Existuje nějaká stránka, kde si člověk hledající práci napíše životopis a co chce dělat a podle toho si ho zaměstnavatelé vyberou ?
Prostě takový obrácený systém. Normálně lidi vyhledávají inzeráty a dívaj se, jestli splnují jejich podmínky. Nefunguje to někde naopak, kde si lidi napíšou, jací sou a co by chtěli dělat a podle toho si je ostatní vybírají ?

Díky ;)

Odpovědi
zzzlatokopka

Portál MPSV tam si to můžeš uložit.
http://portal­.mpsv.cz/