MonkeyKing

Existuje nějaká skupina, která nadřazuje míšence (něco jako KKK)?

Existuje nějaká skupina lidí, která je úplně stejná jako všichni ostatní rasisti a ty jejich organizace jako Kuklux klan a Černí panteři, akorát tito by nadřazovali míšené lidi, jako mulaty, mestice atd.

Odpovědi
anonym

Tak nevím, podle mě jsou míšenci nadřazeni tam, kde nepanuje rasismus a to je skoro nikde?Rasismus je zaujatá víra v přelidněném světě,bohužel.

Nechápu ty, kteří se rasově mixují a nemyslí na to jak se jejich potomci horko těžko uživí, takoví rodiče nemají téměř žádnou zodpovědnost do budoucna svých potomků, ale na druhou stranu takový Okamura má prachy,ale díky genetickému mixu má v hlavě guláš a min.polovina našeho národa ho má za kašpara.