Miroslavst

Existuje nějaká otázka, na kterou byste nevěděli odpověď?

Chtěl jsem se zeptat, jestli existuje nějaká otázka, na kterou by třeba hanulka11 nedokázala odpovědět?
Nic ve zlém, jen dotaz :D
http://img.na­dapenny.com/t20/103­52/nadap103701900­130231.jpg
Doplňuji:
To není narážka, to bych si nedovolil. A mimochodem je to v zábavě, takže i to něco vypovídá o smyslu otázky.
Ano jsi rychlá.

Nejlepší odpověď
iceT

Jiste,asi milion otazek je,na ktere neznam odpoved a na nektere je lepsi odpoved ani neznat.Tak to vidim ja…

Další odpovědi
poa.li

Takovou manželku bych si přál – musel bych k ní být upřímný…

Elk

Takových je!!! Stejně na to nemám tolik času a kolikrát si jenom přečítám odpovědi a když se mi to líbí, dám palec. Tady předse nejde o to být v TOP 10, nebo za chytrého. Když vím, nebo si alespoň myslím, že otázka, která není banalitou mi stojí za odpověď – odpovím. Jestli moje odpověď dostane palec nahoru – dobře, nedostane…mám se zhroutit?
Klidně se jenom bavme a ani trocha legrace tady nevadí. Mazdar!

ReHu

Teď mám nutkání ji koupit 🙂.
Tu encyklopedii 🙂.

anonym

Existuje .

hanulka11

Tak vidím co jsem tu nyní nebyla, že se rozpoutala debata ,budu na ni reagovat tak,jak je mým zvykem.
Jistěže neznám odpověď na vše, nejsem žádná vědma. Snažím se – pokud v první řadě znám odpovědět ze své vlastní zkušenosti . Pokud ne ,tak vyhledám tu podstatnou věc na netu . Zřejmě ti leží v žaludku, že umím rychle vyhledat, jinak nevím, co ti na tom vadí. Je spousta těch kteří se rychle neorientují a neradi pročítají celé dlouhé odkazy a "hrabou "se v písmenkách vyloženě s nechutí.Pro ty píši ty odpovědi.
Mám taky dotaz- ne jen pro tebe – proč mě tedy bodujete, když vám leží mé odpovědi v žaludku. Již jsem mockrát psala, že tu nejsem proto ,abych s někým soutěžila o body. Nebo trhala nějaké rekordy, jsem prostě taková , komu se to nelíbí- tak prostě mé odpovědi nečtěte. Mám ráda všeobené otázky a ráda se zabývám vším co souvisí s naším krásným žitím a bytím. Jsem tu ráda a nechci se na nikoho vytahovat, ale když už čtu otázku, prostě mi to nedá na ni nereagovat.
Doplňuji:
Věřte,že život člověka hodně naučí .

venkovan

Je víc otázek na které nelze řádně odpovědět, než těch na které odpovědi známe. A život teké říká, některé otázky neklást, na některé otázky raději neodpovídat.
Třeba – „kdo zas snědl tu oříškovou čokoládu“ se zásadně neodpovídá, protože s plnou pusou se nemluví.

Zdroj: život