Avatar uživatele
Miroslavst

Existuje nějaká otázka, na kterou byste nevěděli odpověď?

Chtěl jsem se zeptat, jestli existuje nějaká otázka, na kterou by třeba hanulka11 nedokázala odpovědět?
Nic ve zlém, jen dotaz :D
http://img.na­dapenny.com/t20/103­52/nadap103701900­130231.jpg
Doplňuji:
To není narážka, to bych si nedovolil. A mimochodem je to v zábavě, takže i to něco vypovídá o smyslu otázky.
Ano jsi rychlá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, aramah, Elk, flodur, anonym, iceT před 4876 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Jiste,asi milion otazek je,na ktere neznam odpoved a na nektere je lepsi odpoved ani neznat.Tak to vidim ja…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
poa.li

Takovou manželku bych si přál – musel bych k ní být upřímný…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Takových je!!! Stejně na to nemám tolik času a kolikrát si jenom přečítám odpovědi a když se mi to líbí, dám palec. Tady předse nejde o to být v TOP 10, nebo za chytrého. Když vím, nebo si alespoň myslím, že otázka, která není banalitou mi stojí za odpověď – odpovím. Jestli moje odpověď dostane palec nahoru – dobře, nedostane…mám se zhroutit?
Klidně se jenom bavme a ani trocha legrace tady nevadí. Mazdar!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Teď mám nutkání ji koupit 🙂.
Tu encyklopedii 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Existuje .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Tak vidím co jsem tu nyní nebyla, že se rozpoutala debata ,budu na ni reagovat tak,jak je mým zvykem.
Jistěže neznám odpověď na vše, nejsem žádná vědma. Snažím se – pokud v první řadě znám odpovědět ze své vlastní zkušenosti . Pokud ne ,tak vyhledám tu podstatnou věc na netu . Zřejmě ti leží v žaludku, že umím rychle vyhledat, jinak nevím, co ti na tom vadí. Je spousta těch kteří se rychle neorientují a neradi pročítají celé dlouhé odkazy a "hrabou "se v písmenkách vyloženě s nechutí.Pro ty píši ty odpovědi.
Mám taky dotaz- ne jen pro tebe – proč mě tedy bodujete, když vám leží mé odpovědi v žaludku. Již jsem mockrát psala, že tu nejsem proto ,abych s někým soutěžila o body. Nebo trhala nějaké rekordy, jsem prostě taková , komu se to nelíbí- tak prostě mé odpovědi nečtěte. Mám ráda všeobené otázky a ráda se zabývám vším co souvisí s naším krásným žitím a bytím. Jsem tu ráda a nechci se na nikoho vytahovat, ale když už čtu otázku, prostě mi to nedá na ni nereagovat.
Doplňuji:
Věřte,že život člověka hodně naučí .

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Je víc otázek na které nelze řádně odpovědět, než těch na které odpovědi známe. A život teké říká, některé otázky neklást, na některé otázky raději neodpovídat.
Třeba – „kdo zas snědl tu oříškovou čokoládu“ se zásadně neodpovídá, protože s plnou pusou se nemluví.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek