dust8

Existuje nějaká oficiální příručka, jak lze správně a zdraví bezpečně sprejovat na legálních místech k tomu určených?

https://pixaba­y.com/cs/photos/wa­ll-art-sprej-graffiti-%C5%BEena-barva-2852191/

Je to třeba na internetu? Nevím jak a kde to hledat. A znásilňovat hledáním Google zbytečnými pokusy nehodlám. ;)

Odpovědi
Kelt

Určité plochy se natírají nebo stříkají speciální barvou, zařízením a pracovníci jsou vyškoleni a mají odpovídající vybavení včetně ochranných pomůcek.

elkon

Dělej si to doma a neotravuj s tím veřejná místa. Na to pak nepotřebuješ příručku.