huxa

Existuje nějaká motorka jak na silnice, tak do špatného terénu?

Nějaký hybrid mezi silničků a krosků, aby to na silnici jelo rychle a málo žralo a zároveň tomu nevadily výmoly a ježdění v bahně a kamení.

Nejlepší odpověď
Rocker

Cestovní enduro

Další odpovědi
mojitek

no,silniční endura sice existují,ale do terénu jsou nevhodná.Jsou to jen jinak designově pojaté „silnice“.Samoz­řejmě že velmi lehký terén nevadí,ale to je asitak vše kam se s nima může,protože mašina je uzpůsobena na silnici.

mojitek

Cestovní enduro není do špatnýho krosovýho terénu,je to maximálně tak na „mimo silnici“-což terén není.Já jsem motorkář už xxx let.Zjisti si něco o mašinách.Jinak to tvoje přidělování bodů dost dobře nechápu.