JájsemRaibek

Existuje nějaká krabička, kterou bych připojil k wifi?

Popíšu následující problém.
Mám wifi kameru, která vysílá dění přes wifi do aplikace. 1) tuto aplikaci stáhnu do telefonu a po přidání kamery sleduji co se děje, 2) po nainstalování programu v pc a po spuštění programu přidám kamery a sleduji co se děje.
V obou případech lze pořizovat fotografie nebo videa. Jenže, videa se uládají buď na pevný disk nebo na sd kartu v telefonu. Pokud chci nahrávat, musím být online. Takže buď zapnutá data nebo zapnutý počítač.
Takže se ptám, existuje nějaká krabička, kterou bych propojil s wifi, popř. zastrčil do routeru, v krabičce by byla karta a na tuto kartu by se video nahrávalo?

Nejlepší odpověď
Edison

NAS s příslušnou aplikací. Nebo rovnou speciální zařízení pro záznam z dohledových ka­mer.

Další odpovědi
aliendrone

Mno… tohle je především záležitostí obslužné aplikace (jestli to umožní). Interní paměť kamery nemůžeš k ukládání použít? (dnes už běžně i videochůvičky podporují 32GB i větší karty)

Jinak např. https://www.al­za.cz/wd-2-5-my-passport-wireless-pro-3tb-cerny-d4401389.htm , ale jak říkám, musí to akceptovat obslužná aplikace. Hele, běžně IP wifi kamery umožňují ukládat do cloudu, není to v tvém případě možné?