Existuje nějaká knížka, která mapuje inspirativní příběhy lidí, kteří něco dokázali?

Odpovědi
ten který je

Kniha o lidech kterým nebyl lhostejný osud své země.
http://www.jo­ta.cz/opravdo­ve-pribehy/mista-pameti-naroda/

zelí

Samozdřejmě. Spousta úspěšných vydá své paměti. Ale těžko říct, co pro tebe znamená, že něco dokázali.

arygnoc

„… lidí, kteří něco dokázali?“

tj koho?
matku, ktorá zo svojich detí vychovala slušných ľudí?
vrah charles manson? (a iné beštie?)
pasteur? (a iní objavitelia liekov a liečív)
matka tereza?
kozmonautov, konštruktérov?
psychopatov?
obetí zločinov?

koho?

😉

a v neposlenom rade: čo je to „něco dokázali“?

niečo dokázal i bezdomovec, ktorý vrátil tašku s nájdenými tisíckami.
morálne určite viac, ako mnoho iných sporidaných občanov hľdiacich iba na prospech svoj.

hm?

Luxx

web a časopis FirstClass :)