Kepler

Existuje nějaká jednoduchá finta, aby se mi vrták neprotáčel ve sklíčidle vrtačky?

Docela mě to vytáčí, můžu klíčem dotahovat, jak jen dokážu. Změnu sklíčidla a vrtáků nechci, vím, že existují lepší.

Nejlepší odpověď
Mp2

*Pokud vrtáš do mékkého materiálu, kup si vrtáky se šestihrannou stopkou

*Vrtej pouze do plného materiálu,..
Když budeš zvétšovat díru jen o 3 desetiny, je tam daleko vétší odpor, než při vrtání do plného materialu

*Kup sklíčidlo, které se dotahuje imbusem nebo upínej do kleštin

:)

Další odpovědi
Edison

Nojo… to je pak těžký. Obojí je evidentně opotřebováno.