Zubejda

Existuje nějaká firma,která mi zajistí rozvedení domácího WIFI internetu po domě?Jedná se o rodinný dům,4 podlaží.

Máme VDSL od O2 a moříme se s tím rozvedením po domě pomocí routerů a repeaterů.Skoro bych to radši někde objednala a zaplatila,aby už to konečně šlapalo.
Taková díra na trhu to je.

Nejlepší odpověď
ReHu

Určitě ano. Poptej se u poskytovatelů připojení v okolí.
Kamarádka má 2 stolní PC přes kabel a po domě WIFI pro NTB.

Další odpovědi
www

Já bych zkusil kontaktovat nejdříve O2, oni to přece udělají, nebo se mýlím?

Mapel

To není problém, jenom je potřebné upřesnit město. S O2 mám negativní zkušenosti a možná ti někdo nabídne i lepší podmínky než O2.